OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost OnlyBio

OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost

Oblíbené zboží OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost od oblíbené společnosti . Značka: . SKU: Zobrazit více »

Dostupnost: 

Skladem

239 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Velmi prodávaný produkt OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost od originálního výrobce OnlyBio - tento produkt koupíte v perfektní akci za 239 Kč. Sleva za lehce poškozený obal. Tento produkt se v balíčku utkal s pracím práškem, který se rozhodl se všemi spolucestující v krabičce řádně poprat. Sfoukli jsme z přeživších prášek a jen malé šrámy zůstaly. Heboučká pěna s jemnou přírodní vůní promění obyčejnou koupel v načechrané bublinkové potěšení. Její receptura čerpá z 99 % z přírody a citlivě očistí pokožku špuntů od všeho, co na ni nepatří. Unikátní komplex prebiotik prospívá mikrobiomu dítka a výživný slunečnicový olej zabrání vysoušení pokožky. V OnlyBio vyvinuli pěnu jedinečnou technologií biorafinace surfaktinu z řepky z lokálních zdrojů a nejlépe se hodí pro špunty od 3 let. Za její kvalitu ručí certifikace Ecocert a doporučuje ji i Polská dermatologická společnost. Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých. U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Pyšní se certifikací EcoCert - Cosmos Natural, Vegan Society a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky.

Parametry produktu OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost

  • Název: OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost
  • Cena: 239 Kč
  • Výrobce: OnlyBio
  • EAN:
  • Objem: 500 ml
  • Certifikáty: EcoCert Cosmos Natural, Vegan Society
  • Podíl přírodních surovin: 99 %
  • Země původu: Vyrobeno v Polsku
  • Vhodné pro: prcky od 3 let
  • Původ vůně: přírodní
  • Materiál obalu: Lahev z recyklovaného plastu
  • Jak recyklovat: Prázdnou lahev recyklujte v kontejneru na plast.
  • Složení: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Levan, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glucose, Sucrose, Sodium Surfactin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Citric Acid, Tocopherol, Fructose, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Podobné produkty

OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost

Najdete v kategorii: ,

Další produkty od výrobce

OnlyBio

OnlyBio Jemná pěna do koupele pro děti od 3 let (500 ml) - II.jakost od kvalitního výrobce OnlyBio - toto zboží si můžete nechat doručit za příznivou cenu 239 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude BEZPLATNÁ. Vy neplatíte nic navíc!

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Osobní odběr Praha Letňany
  • Zásilkovna: 55 Kč
  • Česká pošta - Balíkovna: 69 Kč
  • Česká pošta - Balík na poštu: 89 Kč
  • GLS: 89 Kč
  • Česká pošta - Balík do ruky: 99 Kč
  • PPL: 99 Kč
  • Liftago - expresní přeprava po Praze: 149 Kč
Platba

  • Platba v hotovosti při osobním odběru
  • Platební kartou
  • Bankovní převod
  • Dobírka: +29 Kč