Dosluhuje váš starý kotel nebo jste právě postavili nový dům, a na zimu už chcete být v teple? Energetická kancelář a její specialisté jsou připraveni vám efektivně pomoci a ještě vám dát velkou slevu.

Sepsání takové žádosti o poskytnutí dotace není žádná legrace, ale s námi můžete být v klidu. Pokud máte zájem dotaci získat a nejste si úplně jisti jak na to, stačí nás kontaktovat. Náš obchodník vás provede všemi body žádosti a také body smlouvy na pořízení kotle na tuhá paliva, podle vašeho výběru. Žádost následně zašleme na kraj, kde žádost buď schválí, nebo zamítnou (většinou z důvodu vyčerpání kapacity).

Vznikají tedy dvě možnosti. V případě okamžitého schválení vám kraj pošle požadovanou částku na účet a vy ji následně přepošlete sjednanému dodavateli. Posledním krokem je samotná montáž kotle, kterou realizuje dodavatel. Pokud vaši žádost kraj zamítne, nezoufejte. O proplacení částky za váš nově pořízený kotel, budeme žádat zpětně v dalším kole výzvy kraje.

Výše dotace se může vyšplhat až na 85% z ceny kotle, kdy tato sleva záleží na konkrétním kraji, ve kterém žijete. Informace o dotaci naleznete na oficiálních stránkách vašeho kraje, a to konkrétně informace o výši dotace a datu dalšího kola výzvy.

Energetická kancelář vám může také zařídit dodávku tuhých paliv (konkrétně briket, černého uhlí, hnědého uhlí a pelet, které v dTestu získaly ocenění „Velmi dobrá kvalita“) za bezkonkurenčně nízkou cenu. Více informací na www.ek.cz.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu na čísle +420 552 319 955 nebo emailové na adrese info@ek.cz.